605-334-272 606-217-981
biuro@zh.pl
Jak dodać obiekt?
STRONA GŁÓWNA    /    Jak dodać obiekt?


JAK DODAĆ OBIEKT       

Doskonale rozumiemy, że prowadząc pensjonat w Zakopanem możesz nie zawsze mieć czas na aktualizację swojej strony internetowej, by uatrakcyjnić ją w oczach potencjalnych gości. Nawet jeżeli Twój hotel posiada profesjonalną wizytówkę w Internecie, może i tak ginąć w natłoku podobnych stron w wyszukiwarkach.

Nasza strona jest rozwiązaniem Twoich problemów. Masz gwarancję, że dodając swój obiekt noclegowy w Zakopanem na naszą stronę, dotrzesz do możliwie największej grupy odbiorców. W profesjonalny i atrakcyjny sposób zaprezentujemy Twój hotel lub pensjonat, pozwolimy umieścić Ci zdjęcia Twojego obiektu i wskazać na jego największe zalety. W ten sposób Twoja oferta noclegu dotrze do setek lub nawet tysięcy turystów, którzy co roku planują odwiedzić Zakopane.

Pierwszym krokiem, który musisz zrobić, jest wypełnienie poniższego formularza. Prosimy Cię w nim o podstawowe informacje, a jego wypełnienie jest bardzo intuicyjne, więc zajmie Ci to tylko kilka minut.

Jesteśmy bardzo elastyczni, jeżeli chodzi o zakres współpracy z hotelami i pensjonatami. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub sugestie, skontaktuj się z nami.

W momencie, kiedy Twoja oferta noclegu zostanie zatwierdzona w naszej bazie, ma do niej wgląd każdy odwiedzający stronę. Nie dotrzesz do takiej liczby klientów nawet dzięki najdroższym reklamom! Masz jednocześnie pewność, że Twoja wizytówka będzie zaprezentowana w profesjonalny i estetyczny sposób, a wszelkie zalety Twojego hotelu zostaną odpowiednio podkreślone. Jeżeli w Twoich pokojach dostępne jest Wi-Fi, prowadzisz wypożyczalnię rowerów lub na terenie obiektu jest basen – zaznacz to! Dzięki temu Twoja oferta noclegu w Zakopanem dotrze do klientów, którzy oczekują właśnie takich usług.

Informacje o swoim obiekcie noclegowym możesz na bieżąco aktualizować za pomocą kilku kliknięć. Dodawaj nowe zdjęcia, uzupełniaj informacje – przyciągnij do siebie więcej gości. Jeżeli uruchamiasz specjalne oferty Sylwestra w Zakopanem lub rodzinnych pobytów w górach, koniecznie daj nam o tym znać – podkreślimy tę informację. Oferujemy także reklamę obiektów hotelowych, by Twoja oferta wyróżniała się spośród ofert konkurencji.

Dodaj obiekt

Wpisz najniższy próg cenowy za pokój, obowiązujący w obiekcie którego reprezentujesz.

Np. bezpłatne wifi, obiekt przyjazny dla zwierząt, opieka nad dziećmi, sprzęt narciarski itd.

Wysyłając formularz: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal ZH.PL zawartych w przedstawionych przeze mnie formularzu dla potrzeb niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania portalu ZH.PL– zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.).

 © Wszelkie prawa zastrzeżone przez ZH.pl
Projekt i wykonanie webenable.pl