605-334-272 606-217-981
biuro@zh.pl
Jak dodać obiekt?
STRONA GŁÓWNA    /    Jak dodać obiekt?


JAK DODAĆ OBIEKT       

Doskonale rozumiemy, że prowadząc pensjonat w Zakopanem możesz nie zawsze mieć czas na aktualizację swojej strony internetowej, by uatrakcyjnić ją w oczach potencjalnych gości. Nawet jeżeli Twój hotel posiada profesjonalną wizytówkę w Internecie, może i tak ginąć w natłoku podobnych stron w wyszukiwarkach.

Nasza strona jest rozwiązaniem Twoich problemów. Masz gwarancję, że dodając swój obiekt noclegowy w Zakopanem na naszą stronę, dotrzesz do możliwie największej grupy odbiorców. W profesjonalny i atrakcyjny sposób zaprezentujemy Twój hotel lub pensjonat, pozwolimy umieścić Ci zdjęcia Twojego obiektu i wskazać na jego największe zalety. W ten sposób Twoja oferta noclegu dotrze do setek lub nawet tysięcy turystów, którzy co roku planują odwiedzić Zakopane.

Pierwszym krokiem, który musisz zrobić, jest wypełnienie poniższego formularza. Prosimy Cię w nim o podstawowe informacje, a jego wypełnienie jest bardzo intuicyjne, więc zajmie Ci to tylko kilka minut.

Jesteśmy bardzo elastyczni, jeżeli chodzi o zakres współpracy z hotelami i pensjonatami. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub sugestie, skontaktuj się z nami.

W momencie, kiedy Twoja oferta noclegu zostanie zatwierdzona w naszej bazie, ma do niej wgląd każdy odwiedzający stronę. Nie dotrzesz do takiej liczby klientów nawet dzięki najdroższym reklamom! Masz jednocześnie pewność, że Twoja wizytówka będzie zaprezentowana w profesjonalny i estetyczny sposób, a wszelkie zalety Twojego hotelu zostaną odpowiednio podkreślone. Jeżeli w Twoich pokojach dostępne jest Wi-Fi, prowadzisz wypożyczalnię rowerów lub na terenie obiektu jest basen – zaznacz to! Dzięki temu Twoja oferta noclegu w Zakopanem dotrze do klientów, którzy oczekują właśnie takich usług.

Informacje o swoim obiekcie noclegowym możesz na bieżąco aktualizować za pomocą kilku kliknięć. Dodawaj nowe zdjęcia, uzupełniaj informacje – przyciągnij do siebie więcej gości. Jeżeli uruchamiasz specjalne oferty Sylwestra w Zakopanem lub rodzinnych pobytów w górach, koniecznie daj nam o tym znać – podkreślimy tę informację. Oferujemy także reklamę obiektów hotelowych, by Twoja oferta wyróżniała się spośród ofert konkurencji.

 

Szanowni Państwo!

25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). W związku z tym informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest, właściciel portalu www.zh.pl.
  2. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zachowania lub nawiązania relacji biznesowych, przekazywania informacji własnych, marketingowych, w tym zleconych przez zleceniodawców na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f, tj. w oparciu o niezbędność przetwarzania do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora.
  3. ZH.pl, dąży do minimalizacji danych i przetwarza tylko te dane, które są konieczne dla prawidłowego wykonania usługi lub realizacji łączącej nas współpracy.
  4. Przetwarzane kategorie Pani / Pana danych osobowych to dane osobowe, które pochodzą bezpośrednio od Pani / Pana lub dane osobowe, które zostały zebrane ze źródeł publicznie dostępnych, w szczególności: imię i nazwisko, adres e-mail, telefon kontaktowy, adres korespondencyjny.
  5. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych są pracownicy i współpracownicy portalu ZH.pl, upoważnieni do przetwarzania danych osobowych.
  6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, żądania ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  7. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Dodaj obiekt

Wpisz najniższy próg cenowy za pokój, obowiązujący w obiekcie którego reprezentujesz.

Np. bezpłatne wifi, obiekt przyjazny dla zwierząt, opieka nad dziećmi, sprzęt narciarski itd.

Wysyłając formularz: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal ZH.PL zawartych w przedstawionych przeze mnie formularzu dla potrzeb niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania portalu ZH.PL– zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.).

 © Wszelkie prawa zastrzeżone przez ZH.pl
Projekt i wykonanie webenable.pl