605-334-272 606-217-981
biuro@zh.pl
Zniżki
STRONA GŁÓWNA    /    Zniżki


 

ZNIŻKI

Nasz portal to coś więcej niż klasyczna porównywarka cen ofert noclegów w Zakopanem. Do Twojej dyspozycji oddajemy kompletny serwis, który nie tylko gromadzi wszystkie rzetelne oferty hoteli i pensjonatów w Tatrach, pozwala także Tobie zaoszczędzić czas i pieniądze.

Ponieważ na naszej stronie zgromadziliśmy najciekawsze i najatrakcyjniejsze oferty zakwaterowania w Zakopanem, łatwo będzie Ci porównać poszczególne pokoje i kwatery w Zakopanem między sobą i znaleźć taką propozycję, która w pełni odpowiada Twoim oczekiwaniom. Intuicyjny i prosty układ strony sprawia, że informacje są czytelne, łatwo porównać poszczególne oferty i noclegi między sobą, a całość uzupełniają realne zdjęcia obiektu.

Nasz autorski program partnerski działa z korzyścią dla Ciebie. Jeżeli zdecydujesz się wykupić nocleg w Zakopanem w którymś z obiektów prezentowanych na naszej stronie, wystarczy że przy rezerwacji podasz hasło, by uzyskać atrakcyjny rabat.

Z troski o Twoje bezpieczeństwo nie oferujemy możliwości rezerwacji czy jej opłacenia za pośrednictwem naszej strony – wolimy, byś zrobił to sam w porozumieniu z właścicielem obiektu. Co nas zatem wyróżnia od tradycyjnych metod planowania urlopu w Tatrach? Rezerwując pokój w miejscowości Zakopane w obiekcie, który wybrałeś na naszej stronie, podaj hasło zh.pl – dzięki temu prawdopodobnie uzyskasz wyjątkową zniżkę, która pozwoli Ci jeszcze bardziej cieszyć się z wypoczynku.

Rabat przysługuje Ci do każdej oferty, która jest objęta zniżką,, zh.pl” niezależnie od jej wartości, długości pobytu czy standardu obiektu. Zawsze korzystając z oferty noclegów w Zakopanem na naszej stronie zapłacisz mniej, niż w przypadku ofert tradycyjnych czy konkurencyjnych systemów rezerwacji.

Nie wymagamy od Ciebie rejestracji, podawania swoich danych osobowych ani subskrypcji – by kupić tani nocleg w miejscowości Zakopane, przejrzyj oferty na naszej stronie, wybierz tę najkorzystniejszą, a przy rezerwacji koniecznie pamiętaj o podaniu hasła zh.pl – dzięki temu otrzymasz specjalną zniżkę.

Nasze rabaty są aktualne o każdej porze roku – w szczycie sezonu, w święta i na ferie. Kiedy gości jest dużo, a cena noclegu rośnie, my i tak zaproponujemy Ci zniżkę.

Pomyśl o tym, jak możesz wykorzystać zaoszczędzone na hotelu w Zakopanem pieniądze – możesz przeznaczyć je na dodatkowe atrakcje w Tatrach, bilety wstępu lub wykupić dodatkowe opcje w pensjonacie. Niezależnie od tego, co wybierzesz, nocleg w Zakopanem z zh.pl zawsze będzie najkorzystniejszym rozwiązaniem.

 © Wszelkie prawa zastrzeżone przez ZH.pl
Projekt i wykonanie webenable.pl